100×100.lt

gruodžio 2, 2009 § 4 Komentaras

VDU filosofijos katedros bendruomenė kviečia visus neabejingus žmones prisidėti įgyvendinant projektą „100×100, kurio tikslas – įrengti universitete Filosofijos skaityklą.  Tai būtų vienintelė vieta Kaune, kurioje surinktos išskirtinai filosofijos knygos – nuo Platono iki Kanto, nuo Aristotelio iki Wittgensteino. „Gąsdinančiai daug intelekto vienoje vietoje, bent jau Kaunui ir Lietuvai“, – juokauja akcijos iniciatoriai.

„Mes, VDU filosofai, susilažinome su universiteto rektoriumi, kad rasime vieną šimtą žmonių, kurie paaukos mums po vieną šimtą litų knygoms. Todėl ir projektą pavadinome „100×100“, tačiau iš tiesų kviečiame aukoti ir mažesnes sumas. Jei mums pavyks, universitetas įsipareigoja įsteigti Filosofijos skaityklą“ – apie projektą pasakojo vienas jo iniciatorių, doktorantas Viktoras Bachmetjevas.

Idėjos autoriai pažymi, kad universitete yra maždaug 1000 filosofinių knygų, tačiau jos išbarstytos įvairiausiose vietose. „Sakome „maždaug 1000“, nes niekas nežino, kiek tokių knygų tiksliai yra. Jų galima aptikti bibliotekos fonduose, pagrindinėje universiteto skaitykloje, netgi pačioje Filosofijos katedroje. Manome, kad tai nenormalu, ir žinome, kaip tai pakeisti“, – sakė V. Bachmetjevas. Įrengus skaityklą, Filosofijos katedra pagaliau turėtų savo bendruomenės erdvę, kurioje galėtų rengti seminarus, renginius ar kino peržiūras.

„Dar viena maža smulkmena – visų mecenatų vardus įamžinsime atidarytoje skaitykloje. Tiesiog iš dėkingumo“, – sakė organizatoriai. Specialiai šiam projektui sukurtas tinklalapis 100×100.lt, kuriame laukiami visi, norintys prisidėti, turintys idėjų ar pasiūlymų.

ATNAUJINIMAS

Žiniasklaida apie projektą 100×100.lt:

100×100.lt tinklaraščiuose:

Reklama

Tagged: , ,

§ 4 Responses to 100×100.lt

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

What’s this?

You are currently reading 100×100.lt at here and now.

meta

%d bloggers like this: